Erkek Çocuk Annesi Olmak

Eylül 22, 2019 0 Yazar: admin

Erkek Çocuk Annesi Olmak

Aile için çocuklar vazgeçilmez unsurlardır. Birçok anne ve babaya göre çocuğun erkek veya kız olmasının bir önemi yokken dünyanın bazı yerlerinde farklı toplumlarda erkek çocuk soyadının devamı için gerekli görülmektedir.

Anneler için durum her zaman farklıdır. Bir anne için çocuğu her şekilde özeldir. Ancak bir erkek çocuk annesi olmak o anneye annelik dışında birçok yeni şey öğretir.

Bebeklik Döneminde Erkek Çocuk Annesi Olmak

Erkek çocuk anneleri çocuğun oynama ihtiyacı doğduğu andan itibaren farklı bir dünyaya adım atarlar.

Erkek çocuklar bilindiği üzere genellikle arabalar, traktörler, uçaklar, trenler gibi ulaşım araçları, parçaların birleşmesiyle oluşan oyuncaklar ile renkli ışıklı sesli oyuncaklara ilgi duyarlar. Şüphesiz bir erkek çocuğuna alınan ilk oyuncak arabadır. Özellikle ilk çocuk erkek ise onunla oyun oynayacak bir abisi veya ablası olmadığından oyun arkadaşı birçok zaman annedir. Anne çocuğu ile oyun oynama çabasına girdiğinde tüm bu oyuncaklar ile yakından tanışmış olur.

Çocuk bebeklikten çıktığında ise yürümeler koşmalar top oynamalar başlamıştır bile…

Anneler tüm bu oyunlarda oğluna eşlik eder ve içindeki erkek çocukla tanışmış olur.

Oyun dışında kıyafetlerde de annenin tarzı oğluna elbette yansır. Renk seçimlerini, model seçimlerini erkek çocuk kendisi yapmak isteyene kadar bu görevde anneye aittir. Özel günler de kız çocukları için hazırlanmış bir çok kıyafetin yanında erkek çocukları için belli standartlarda kıyafetler hazırlanır. Ama tabi ki erkek çocuk anneleri çocuklarını en karizmatik şekilde hazırlamayı başarırlar.

Bu sebeple bir erkeğin tarzının temelleri onu çocukluğunda giydiren annesi tarafından oluşturulmuş olur.

Çocukluk Döneminde Erkek Çocuk Annesi Olmak

Okul çağına gelindiğinde anne yine oğlunun yanındadır. Bu kez başka erkek çocuk anneleri ile tanışmalar görüşmeler başlar. Bu anne arkadaşlıkları gerekli durumlarda çocuklar ile ilgili yardımlaşma sağlar. On beş yaş ve sonrasında ise erkek çocuk anneye artık tamamen arkadaş olur. Artık ergenlik dönemine gelen erkek çocuklarının vücut gelişimleri hızlanır. Özellikle boy uzaması ile birlikte anneler oğullarının koluna girip gezmekten büyük keyif alırlar.

Gençlik Döneminde Erkek Çocuk Annesi Olmak

Erkek çocuklarının özellikle gençlik döneminde tüm ilgileri ev dışında yani arkadaş çevrelerinde olur. Anneler yıllardır süren arkadaşlığının bitiyor gibi görünmesinden rahatsız olur, hatta çoğu zaman panik yaparlar. Ancak bu da bir süreçtir ve bir süre sonra anne oğul ilişkisi normal hale döner. Aslında bu dönemde sadece çocuk artık kendi hayatını kurduğu için annesi ile daha az vakit geçirir hale gelir.

Erkek çocuklar bir anne için çocukluğunda gençliğinde en iyi arkadaş, büyüdüğünde ise başını yaslayabileceği bir omuz olur.

hack forum alfa shell recovery shell
cami halısı cami halısı cami kapısı Cami Süpürgesi Cami Halısı Cami Halısı çiğköfte

Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat mng Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat ofis taşıma evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat