Telefondan Pubg Oynayanlara Tavsiyeler

Eylül 22, 2019 0 Yazar: admin

Telefonda Daha Rahat Pubg Oynamak İçin Yapılması Gerekenler

Günümüzde bilgisayar platformunda nam salan PUBG artık telefonlarımıza kadar geldi. Ve açıklanan son rakamlara göre PUBG oyununu mobil platformda oynayan aktif kullanıcı sayısı, bilgisayar platformunda oynayan aktif kullanıcı sayısından bir hayli fazla.

3D Touch Özelliğini Kullanın

Telefonunuzda 3D Touch özelliği varsa ayarlar bölümünden bu özelliği ateş etmek için atayın. Böylece daha rahat ateş edebilecek ve ekranın her bölümü sizin için bir ateş etme butonu görevi görecektir.

Mutlaka Kulaklıkla Oynayın

Kulaklık kullanarak sesleri daha iyi duyacaksınız ve en önemlisi seslerin hangi taraftan geldiğini rahatlıkla anlayacak, ona göre daha seri hamleler sergileyip rakibinizden bir adım daha avantajlı hale geçeceksiniz.

Ateş Ederken Diz Çökün

Ayakta durarak ateş etmek mermilerin daha çok sapmasına neden olacaktır. Bu yüzden diz çökme butonuna bastıktan sonra ateş ederseniz atışlarınızın hedefi vurma olasılığı büyük bir ölçüde artacaktır.

Etraftaki Cisimleri Kullanın

Eğer düşmanların çok olduğu bir bölgedeyseniz ve yanınızda yeterli sayıda takım arkadaşınız yoksa çimlere yatıp saklanabilir veya gövdesi kalın ağaçları kendinize siper edip hayatta kalma şansınızı artırabilirsiniz.

Kullandığınız Silahın Özelliklerini Öğrenin

Oyundaki her silahın özelliği farklıdır. Silahınıza uygun mermileri yeterli miktarda toplayın ve ağır makineli tüfekleri kullanırken yere yatarak yapacağınız atışların daha isabetli ve etkili olacağını unutmayın. Her silahın şarjör doldurma hızı farklıdır. Bunu hesaba katarak yakın veya uzak mesafede savaşırken silah seçiminize dikkat edin. Silahlar tekli, yarı otomatik ve otomatik olarak üç gruba ayrılır. Hangi silahın hangi gruba dahil olduğunu iyice kavrayın. Keskin nişancı tüfeği dışındaki silahlara 8 kat yakınlaştırma özelliği olan dürbünler uygun değildir, bu yüzden silah ve dürbün uyumuna dikkat edin.

Çantanızdaki Fazlalıkları Atın

Çantalarda üç seviye vardır. Birinci seviye çantalar çok fazla malzeme taşıma kapasitesine sahip değildir bu yüzden ihtiyacınız olmayan mermileri, bandajları, dürbünleri çantanızdan çıkararak daha önemli ekipmanlara yer ayırabilirsiniz. İkinci seviye çantaların kapasitesi birinci seviye çantalara göre daha fazladır fakat ikisinde de bazı malzemeleri çantadan çıkarmak gereklidir. Üçüncü seviye çantalar üst seviye kapasiteye sahiptir. Böylece ihtiyacınız olan malzemelerden biraz daha alarak kendinizi sağlama alabilirsiniz. Bu çantayı kullanırken diğerleri kadar boş alan konusunda kafa yormanıza gerek yoktur.

hack forum alfa shell recovery shell
cami halısı cami halısı cami kapısı Cami Süpürgesi Cami Halısı Cami Halısı çiğköfte

Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat mng Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat ofis taşıma evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat