Yabancılarla Tanışarak Sohbet Etmek

Ağustos 30, 2019 0 Yazar: admin

Yabancılarla Tanışarak Sohbet Etmek
Yabancılarla sohbet etmek, kültürlerarası bir paylaşımdır. Bu paylaşım aynı zamanda yabancı dilini geliştirmek isteyen kişilere artı kazanç sağlar. Hem farklı bir kültürün öğelerini tanıyabilir hem de farklı bir dille iletişim kurarak hem zihinsel egzersiz yapıp hem de öğrenmek istediğiniz dili geliştirebilirsiniz.
Turistik Yörelerde Yabancıyla Tanışarak Sohbet Etmek
Ülkemiz var olan turizm kaynaklarıyla zengin turistik mekanlara sahiptir. Bu turistik mekanlar yıl içinde binlerce turist çekiyor. Bu mekanlar sabahın ilk saatlerinde gece yarışına kadar binlerce insan ağırlıyor. Yabancı pek çok turist ülkemizde meraklı bakışlarla dolaşıyor.
Turistik mekanlara gidip yabancı biriyle tanışmak istiyorsanız öncelikle o tarihi mekanla ilgili biraz araştırma yapmak faydalı olacaktır. Turistler yeni bir kültürün içinde farklı uyaranlara maruz kalırken o uyaranlar hakkında bilgi almak heyecanlarını arttıracaktır. Bu heyecandan istifade etmek hem kendi merakımızı hem de karşınızdakinin merakını giderebilmek için küçük bir rehberlik görevi üstlenebilirsiniz. Hem kendi kültürünüzü tanıtır hem de sohbet sırasında karşı tarafın kültürünü tanıma şansı elde edersiniz.
Online Platformdan Yabancılarla Tanışma
Gelişen teknoloji ve internetin etkisiyle sosyal medyada girilebilen birçok tanışma ağı mevcut. Bu ağlardan bazıları ücretli pek çoğu da ücretsizdir. Interpals gibi mektup arkadaşlığıyla başlayan ağlarda tanıştığınız kişiyle günlük iletişim de kurabilirsiniz. Online erişilebilin sosyal medya platformları boş vakitlerinizi değerlendirmeniz için de bir kapı aralar. Yabancılarla bu platformlar üzerinden tanışarak sohbet etmeye başlayabilirsiniz.
Erasmus Öğrencileriyle Tanışma
Bir diğer tanışma fırsatı erasmus öğrencileridir. Üniversitelere misafir olan erasmus öğrencileri neredeyse her sınıfın kontenjanı olan bir yere sahiptir. Onlar da geldikleri yeni ülkenin şartlarına ve okula alışmaya çalışırken zorlanabilirler. Bir karşılıklı yarar ilişkisi daha karşımıza çıkar. Kültürlerarası paylaşım ve yabancı dil bilgisini geliştirme olanakları sunar. Yeni bir kültürün pencerelerini açarken dilinizi geliştirmeye devam edersiniz. Böylece sohbetler hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir özellik kazanmış olur.
Erasmus öğrencisiyle akademik bilgi paylaşımı için sohbetler de edilebilir. Bu sohbetler sizin kariyeriniz için de bir fırsat olurken farklı bir dille anlatılan bilgiler bellekte yeni ağlarla eski bilgilerinize bağlanırken depodaki yerini sağlamlaştırır. Hem muhatabınıza yardımcı olmuş olursunuz hem de kendi akademik performansınıza hizmet etmiş ve yurt dışı okulları için de kendinize bir kapı açmış olabilirsiniz.

hack forum alfa shell recovery shell
cami halısı cami halısı cami kapısı Cami Süpürgesi Cami Halısı Cami Halısı çiğköfte

Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat mng Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat ofis taşıma evden eve nakliyat yurtiçi evden eve nakliyat içel evden eve nakliyat